Галицький сайт
Неділя, 27.05.2018, 14:05

Офіційний сайт Галицьких студентів

Меню сайту

Розділи новин

Цікаве і корисне [100]
Український туризм [55]
Афоризми і "крилаті" вислови [50]
Прислів’я та приказки [24]
Обряди, звичаї [3]
Українське народе...Пізнавай СВОЄ:)
Різне [13]
всяке інше
Кумедне [23]
гумор і кУмедії
Цікаві факти [50]
Кохання [36]
про любов
Біографії [119]
"Біографії"
Статті відвідувачів [0]
Тут розміщаються статті, розміщені користувачами сайту

Реєстрація

Вітаю Вас, Гість!

Пошук

Друзі сайту

Реклама

Замовляйте рекламу на Галицькому сайті!!!!

Статистика


Онлайн разом: 1
Гості: 1
Користувачі: 0

Міні-чат

Наше опитування

Чи задоволені ви отриманням безвізу Україною?
Всіх відповідей: 5

Головна » Статті » Кумедне

Шість із половиною ефективних способів глушіння магнітофона поверхом нижче/вище
1. (гуманний) Виходиш на сходи, спускаєшся/піднімаєшся на потрібний поверх, відкриваєш розподільний щиток, вивертаєш пробку сусіда, залишаєш її в щитку й швидко піднімаєшся/спускаєшся до себе додому. (гарантує мінімум 10 хвилин тиші).
2. (менш гуманний) Виходиш на сходи, спускаєшся/піднімаєшся на потрібний поверх, відкриваєш розподільний щиток, вивертаєш пробку сусіда, кидаєш її в сходовий проріз і швидко піднімаєшся/спускаєшся до себе. (гарантує мінімум 20 хвилин тиші).
3. (ще все-таки гуманний) Виходиш на сходи, спускаєшся/піднімаєшся на потрібний поверх, відкриваєш розподільний щиток, вивертаєш пробку сусіда, кладеш її собі в кишеню й швидко піднімаєшся/спускаєшся до себе. (гарантує мінімум 30 хвилин тиші).
3а). (уже не гуманний) Якщо є в наявності дюбельний пістолет, то можна його захопити із собою й перед відходом забити пару дюбелів у сусідські двері, так, щоб дюбель увійшов навскоси й прихопив дверний косяк до коробки. Деякі замість пістолета використовують металеву планку із просвердленими отворами + електровикрутку й імпортні саморізи. Справжні ж професіонали використовують кувалду й довгий цвях. У випадку наявності в сусіда залізних дверей – дуже ефективний термічний зварювальний олівець або переносний зварювальний апарат. (значно продовжує час тиші).
4. (не гуманний) Береш потужні гострозубці з гарною ізоляцією на рукоятках і викрутку з індикатором, виходиш на сходи, спускаєшся/піднімаєшся на потрібний поверх, відкриваєш розподільний щиток, виясняєш індикатором фазовий провід, який йде у сусідську квартиру, перекушуєш його гострозубцями і швидко піднімаєшся/спускаєшся до себе. Також можливе застосування доповнення 3а. (гарантує мінімум 200 хвилин тиші).
5. (антигуманний, застосування вкрай не рекомендується) Береш потужні гострозубці з гарною ізоляцією, викрутку з індикатором, шматок дуже товстого провода з оголеними кінцями й гарною ізоляцією, гумові рукавички, виходиш на сходи, спускаєшся/піднімаєшся на потрібний поверх, відкриваєш розподільний щиток, виясняєш індикатором нульовий провід, який іде у сусідську квартиру, перекушуєш його гострозубцями, шматком товстого провода закорочуєш обривок нульового провода, який іде у сусідську квартиру із другою фазою (знаходиш на щитку), (для тих, хто не знає: напруга між фазою й землею 220V, а між двома фазами 380V, природно від 380V магнітофон згорить) чекаєш 5-10 секунд і дуже швидко піднімаєшся/спускаєшся до себе. Також можливе застосування доповнення 3а. (гарантує мінімум 1200 хвилин тиші).
6. (украй високоефективний) Береш гранатомет “Муха”… (гарантує тишу на дуже довгий час).

Категорія: Кумедне | Додав: galsite (04.08.2009)
Переглядів: 1267 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright Asket © 2018