Вища математика: Навч.-метод. посібник для самост. вивч. дисц. / К. Г. Валєєв, І. А. Джалладова, О. І. Лютий та ін. — Вид. 2-ге, перероб. і доп. — К.: КНЕУ, 2002. — 606 с. ISBN 966–574–415–1 Колектив викладачів кафедри вищої математики КНЕУ, ураховуючи досвід навчально-методичної роботи зі студентами економічних спеціальностей, пропонує посібник для самостійного вивчення вищої математики. Посібник відповідає тому обсягу знань з вищої математики, яким студенти мають ово-лодіти, щоб здобути ступінь бакалавра з економіки. Посібник містить стислий виклад текстів лекцій, плани практичних занять, навчальні завдання. Подаються також завдання для перевірки знань, згруповані за розділами програми курсу вищої математики. Вони охоплюють майже всі теми, що вивчаються в кожному з розділів, і дають можливість студентові самостійно вивчити мате-ріал і перевірити як теоретичні знання, так і відповідні навички. Рекомендується для студентів економічних спеціальностей вузів, виклада-чів, фахівців економічного профілю, усім, хто бажає самостійно вивчати курс вищої математики.
Колесніченко Л. А., Борисенко Л. Л. Основи психології та педагогіки: Навч.-метод. посібник для самост. вивч. дисц. — К.: КНЕУ, 2002. — 157 с. ISBN 966–574–311–2 У посібнику розглядається програма та даються методичні вказівки до вивчення тем курсу, база знань до тем, рекомендована література до кожної теми, додаються теоретичні та практичні завдання для самостійної роботи студентів. Визначені критерії оцінювання знань студентів з дисципліни. Для студентів-бакалаврів економічних вузів та для всіх тих, кого ціка¬вить психологія.
Релігієзнавство: Навч.-метод. посібник для самост. вивч. дисц. / В. Х. Арутюнов, В. М. Мішин, Н. Ю. Бортникова та ін. — К.: КНЕУ. — 2001. — 201 с. ISBN 966-574-202-7 Посібник містить програму, основні теоретичні положення, сучасні «те-хнології» самостійного вивчення студентами вузів курсу релігієзнавства. У ньому окремо подано систематизований список релігійних течій та деномі-націй, глосарій, бібліографія. Для студентів і аспірантів вищих навчальних закладів економічного профілю, а також широкого кола людей, що цікавляться сучасним станом релігії у світі та в Україні.
Релігієзнавство: Навч.-метод. посібник для самост. вивч. дисц. / В. Х. Арутюнов, В. М. Мішин, Н. Ю. Бортникова та ін. — К.: КНЕУ. — 2001. — 201 с. ISBN 966-574-202-7 Посібник містить програму, основні теоретичні положення, сучасні «те-хнології» самостійного вивчення студентами вузів курсу релігієзнавства. У ньому окремо подано систематизований список релігійних течій та деномі-націй, глосарій, бібліографія. Для студентів і аспірантів вищих навчальних закладів економічного профілю, а також широкого кола людей, що цікавляться сучасним станом релігії у світі та в Україні.
Колотило Д. М., Соколовський А. Т., Афтанділянц В. В.Міжнародні системи вимірювання в економіці: Навч. посібник-довідник. — К.: КНЕУ, 2000. — 176 с. ISBN 966–574–079–2 Пропонований посібник-довідник опрацьований авторами як навчальне ви-дання, адаптоване до сучасних проблем коректного застосування учнями нав-чальних закладів, переважно економічного профілю, традиційних і сучасних си-с¬тем одиниць вимірювання і обліку об’єктів і явищ економічної діяльності сус- пільства в умовах сучасної ринкової економіки. В посібнику-довіднику наведені документи законодавчого забезпечення мет-рологічної справи в Україні, етапи розвитку і сучасний стан науки вимірюван- ня — метрології, довідкові матеріали (таблиці, графіки) для оперативного засто-сування одиниць різних систем вимірювання при опрацюванні техніко-економічних завдань. У додатку вміщено короткий термінологічний словник, у якому дефініції те-рмінів і визначень адаптовано до завдань навчального предмета.
Жлуктенко В. І., Наконечний С. І. Теорія ймовірностей і математична статистика: Навч.-метод. посібник. У 2 ч. — Ч. І. Теорія ймовірностей. — К.: КНЕУ, 2000. — 304 с. ІSBN 966–574–153–5 У першій частині навчального посібника подаються основи теорії ймовірностей — науки, що вивчає закономірності масових подій. Матеріал поділено на 11 тем, у межах кожної з яких виклад побудовано за однією і тією самою методикою: усі теоретичні відомості ілюструються численними прикладами, зокрема графічними, що розкривають зміст усіх означень, тверджень і висновків; наприкінці наводяться запитання для контролю та самоконтролю (що зосереджують увагу на головних теоретичних положеннях, потрібних для розуміння подальшого матеріалу та розв’язування задач), а також приклади для розв’язування з від-повідями до них. Посібник розрахований на студентів економічних навчальних закладів усіх форм навчання.
Валєєв К. Г., Джалладова І. А. Збірник задач з теорії ймовірностей та математичної статистики: Навч. посіб. — К.: КНЕУ, 2005. ISВN 000–000–000–0 У навчальному посібнику, зорієнтованому на кредитно-модульну систему організації навчального процесу, вміщено стислі теоретичні відомості до кожної програмної теми курсу теорії ймовірностей та математичної статистики, численні приклади різного ступеня складності, а також систематизовану добірку практично спрямованих задач для самостійного розв’язування з відповідями до них. Для студентів вищих навчальних закладів.
Волощенко А. Б., Джалладова І. А. Теорія ймовірностей та математична статистика: Навч.-метод. посібник для самост. вивч. дисц. — К.: КНЕУ, 2003. — 256 с. ISBN 966–574–459–3 Посібник охоплює всі основні питання навчальної програми курсу теорії ймовірностей та математичної статистики. Згідно з основними програмними темами матеріал розбито на п’ять розділів, усі підрозділи яких побудовано за єдиним принципом. Спочатку стисло подаються головні теоретичні відомості (визначення, формули, теореми та ін.), далі пропонуються докладні приклади розв’язування типових задач і нарешті — велика добірка вправ для самостійного розв’язування, до кожної з яких наведено відповідь. Наприкінці вміщено варіанти завдань для блочно-модульного контролю знань, а також довідкові додатки та список рекомендованої літератури. Призначений для студентів економічних спеціальностей.