Галицький сайт
Четвер, 26.04.2018, 15:14

Офіційний сайт Галицьких студентів

Меню сайту

Розділи новин

Цікаве і корисне [100]
Український туризм [55]
Афоризми і "крилаті" вислови [50]
Прислів’я та приказки [24]
Обряди, звичаї [3]
Українське народе...Пізнавай СВОЄ:)
Різне [13]
всяке інше
Кумедне [23]
гумор і кУмедії
Цікаві факти [50]
Кохання [36]
про любов
Біографії [119]
"Біографії"
Статті відвідувачів [0]
Тут розміщаються статті, розміщені користувачами сайту

Реєстрація

Вітаю Вас, Гість!

Пошук

Друзі сайту

Реклама

Замовляйте рекламу на Галицькому сайті!!!!

Статистика


Онлайн разом: 1
Гості: 1
Користувачі: 0

Міні-чат

Наше опитування

Чи задоволені ви отриманням безвізу Україною?
Всіх відповідей: 5

Головна » Статті » Цікаве і корисне

Небезпечні монітори
Зараз комп'ютери стали буденною річчю в офісі і вдома. Без них не уявляють своє життя мільйони людей у всьому світі. Пил, що утворюється на процесорах і моніторах, токсичний. Це веде до порушень роботи репродуктивної, а також неврологічної систем людського організму. Такий висновок результатів звіту, проведеного декількома дослідницькими групами в США. Отже, висновки дослідження, проведеного Silicon Valley Toxics Coalition, Computer TakeBack Campaign і Clean Production Action, виглядають не так, як хотілося б. 

CNN повідомляє, що в ході досліджень вдалося виявити наявність речовин, що містили бром, - сповільнювачів горіння на поверхнях комп'ютерів. "Ця новина - великий сюрприз для всіх користувачів ПК", - заявив директор Toxic Coalition Тед Сміт (Ted Smith). Електронні компанії стали використовувати полібромний дифеніл (PBDE) та інші інгібітори горіння в 70-і роки. Тоді стверджувалося, що вони перешкоджають розповсюдженню вогнетоксичних речовин, наглухо запаяні в пластмасові корпуси електронних пристроїв і небезпеки не представляють, проте результати останніх досліджень нас не втішають. Вчені зібрали зразки пилу, узяті з комп'ютерів у восьми різних штатах США. Зразки були протестовані на наявність в них трьох видів антипіренів, що містять бром, які можуть представляти небезпеку для здоров'я людини.

Використання двох з них - пента- і окта-бромних дифенілів - повинно припинитися до кінця року. Боротьба за заборону третього, дека-бромного дифеніла, ще продовжується. PBDE, що приводить до неврологічних розладів, відноситься до так званих поліхлорованих дифенілів (PCB).

Останні використовуються у вогнегасниках, флюоресцентних світильниках і рідких ізоляторах з 1920-х років. У ряді досліджень доведено, що PCB призводять до пошкодження мозку ембріона людини. В даний час досліджується зв'язок між бромвмістними антипіренами і випадками захворювання аутизмом, але дослідження ці ще далекі від завершення.

Зареєстровані рівні вмісту PBDE в пилі небезпечні, але не критичні, оголосила доктор Джина Соломон :"Переді мною стоїть старий монітор, - говорить вона, - і я не збираюся викидати його. Але коли купуватиму новий, то краще, щоб не було в ньому цих хімікатів".

Отже, протираймо частіше пил поряд з комп'ютером!Джерело: http://www.ostriv.in.ua
Категорія: Цікаве і корисне | Додав: galsite (09.02.2009)
Переглядів: 654 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright Asket © 2018