Галицький сайт
Середа, 17.10.2018, 09:16

Офіційний сайт Галицьких студентів

Меню сайту

Розділи новин

Цікаве і корисне [100]
Український туризм [55]
Афоризми і "крилаті" вислови [50]
Прислів’я та приказки [24]
Обряди, звичаї [3]
Українське народе...Пізнавай СВОЄ:)
Різне [13]
всяке інше
Кумедне [23]
гумор і кУмедії
Цікаві факти [50]
Кохання [36]
про любов
Біографії [119]
"Біографії"
Статті відвідувачів [0]
Тут розміщаються статті, розміщені користувачами сайту

Реєстрація

Вітаю Вас, Гість!

Пошук

Друзі сайту

Реклама

Замовляйте рекламу на Галицькому сайті!!!!

Статистика


Онлайн разом: 1
Гості: 1
Користувачі: 0

Міні-чат

Наше опитування

Чи задоволені ви отриманням безвізу Україною?
Всіх відповідей: 8

Головна » Статті » Цікаві факти

План Аллена Даллеса
МЕМОРАНДУМ
№20/1 СНБ США від 18 серпня 1948 року, підготовлений по запиту міністра оборони Джеймса Форрестола, як аналітичний документ про довгострокові цілі політики США відносно Радянського Союзу.
«...Ми кинемо все, що маємо, - все ... усю матеріальну міць на обман, на позбавлення людей здорового глузду.
ПОСІЯВШИ ХАОС, ми непомітно підмінимо їхні цінності на фальшиві та примусимо їх у ці цінності вірити.
... Чесність і порядність висміюватимуться, стануть нікому не потрібними, перетворяться на пережиток минулого. Хамство і нахабство, брехня і облуда, пияцтво і наркоманія, тваринний страх один перед одним, безчесність, зрадництво, націоналізм і ворожнеча народів, насамперед ворожість і ненависть до російського, білоруського, українського, сербського та інших слов’янських народів – все це ми спритно й непомітно культивуватимо, все розцвіте махровим цвітом.
... Будемо виривати духовне коріння, опошляти і знищувати підвалини народної духовності.
Ми будемо розхитувати таким чином покоління за поколінням. Братимемося за людей з дитячих, юнацьких років, головну ставку робитимемо завжди на молодь, розкладатимемо, розбещуватимемо, розтліватимемо їх. Ми зробимо з них циніків, космополітів».
І лише небагато, дуже небагато здогадуватимуться або навіть розумітимуть, що відбувається. Але таких людей ми поставимо в безпорадне положення, перетворимо на сміховисько, знайдемо спосіб їх оббрехати і оголосити покидьками суспільства.
(Це роздуми директора ЦРУ США Аллена Даллеса щодо реалізації Нового Світового Порядку після війни).
Варто задуматися над цими словами, і тепер і у майбутньому та виховувати своїх дітей з урахуванням цих висловлювань. Варто лише подивитися: чи ходимо ми та наші діти до церкви (Божого Храму), чи молимося, чи добре навчаються, чи слухають та поважають діти своїх батьків та навпаки батьки своїх дітей, який вони носять одяг, написи на одежі (звідки ця одежа прийшла до нас), яку музику слухаємо, що читаємо і чи взагалі читаємо, що говоримо та чи думаємо взагалі про своє майбутнє (щаслива сім’я, діти, онуки, національна гордість за своє майбутнє та державу, яка у нас мова, честь, совість, порядність і т.п., на кінець чи потрібні нашим дітям мобільні телефони, невже батьки та діти не розуміють, що телефони це лише бізнес для певної категорії людей, і моб.телефони це всього на всього засіб зв’язку, а не іграшка якою бавиться щоденно кожний українець і т.п.).
На сьогодні сміло можна сказати що американський Меморандум-план збувається, і діє кожний день протягом понад 60 років, а чи є, і коли БУДЕ УКРАЇНСЬКИЙ ПЛАН.
P.S. Аллен Даллес став одним із другорядних героїв культового серіалу «Семнадцать мгновений весны», який у 70-80 роках широко транслювався в державах колишнього СНД.
Категорія: Цікаві факти | Додав: БОБ (18.11.2010) | Автор: Сергій
Переглядів: 1048 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright Asket © 2018