Примак Т. О. Паблік рилейшнз у бізнесі: Навч. посіб. - К.: КНЕУ, 2006. -176 с. ISВN 966-574-807-6 У навчальному посібнику з конструктивних позицій розглянуто проблему паблік рилейшнз як особливого виду управлінської діяльності, наведено описи об’єктів і суб’єктів управління, існуючих зв’язків і відносин. Поряд із теоретичними узагальненнями розглянуто прості й зрозумілі приклади реальних ситуацій, які не є готовими рецептами вирішення завдань паблік рилейшнз у бізнесовій діяльності, але можуть стати каталізатором корисних рішень. Посібник містить типову програму вивчення дисципліни, короткий виклад кожної теми з конкретними прикладами, питання та завдання для самостійної роботи і закріплення знань з програмного матеріалу, словник термінів. Орієнтований на студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, маркетологів, фахівців з паблік рилейшнз і керівників підприємств.
Верченко П. І., Великоіваненко Г. І., Демчук Н. В. та ін. Ризикологія: Навч.-метод. посіб. для самост. вивч. дисц. - К.: КНЕУ, 2006. - 176 с. ISBN 966-574-805-Х У навчальному посібнику викладено методологічні та методичні підходи й інструментарій, що дозволяють здійснювати аналіз, моделювання й управління ризиком у сфері економіки та підприємництва. Розглядаються засади якісного аналізу та кількісної оцінки ризику в спектрі економічних проблем, а також низка математичних моделей економічного ризику: теоретико-ігрові, ієрархічні, теорії портфеля, рівноваги ринку капіталів тощо. Посібник містить методичні матеріали та приклади, корисні для виконання лабораторних робіт, перелік тем рефератів і курсових робіт. Призначений для студентів, аспірантів і викладачів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також для системних аналітиків і фахівців у сфері економіки.
Страхування: Підручник / Керівник авт. колективу і наук. ред. С. С. Осадець. - Вид. 2-ге, перероб. і доп. - К.: КНЕУ, 2002. - 599 с. ISBN 966-574-374-0 Підручник перероблено і доповнено відповідно до змін у законодавстві, уточненої типової програми нормативної навчальної дисципліни «Страхування». У ньому з позицій теорії і практики страхової справи в умовах ринкової економіки і з урахуванням специфіки її формування в Україні розкрито зміст, принципи і класифікацію страхування. Показано природу страхових ризиків, методи їх оцінювання. Висвітлено великий комплекс питань, пов’язаних із функціонуванням страхового ринку. Викладено основи особистого страхування, страхування майна і відповідальності, перестрахування. У підручнику читач знайде відповіді на запитання щодо розрахунку страхових тарифів, формування доходів і витрат, оподаткування, організації резервів, оцінювання фінансової надійності страхових компаній та здійснення державного нагляду за їхньою діяльністю. Книга може бути корисною також для вивчення дисципліни «Страхові послуги». Для студентів, аспірантів і викладачів економічних вищих навчальних закладів і факультетів, слухачів шкіл і інститутів підвищення кваліфікації, працівників страхових компаній, фінансових органів, банків, фінансових менеджерів підприємств та інших зацікавлених осіб.
Завіновська Г. Т. Економіка праці: Навч.-метод. посібник для самост. вивч. дисц. - К.: КНЕУ, 2001. - 158 с. ІSBN 966-574-296-5 У посібнику розглядаються основні теоретичні та практичні аспекти проблем економіки праці. Особливу увагу приділено навчальним завданням з кожної теми. Для студентів економічних факультетів вищих закладів освіти, а також практичних працівників.
Опарін В. М.Фінанси (Загальна теорія): Навч. посібник. - 2-ге вид., доп. і перероб. - К.: КНЕУ, 2002. - 240 с. ІSBN 966-574-285-Х У навчальному посібнику висвітлено теоретичні засади фінансів: їх сутність, функції і роль як сукупності обмінно-розподільних і перерозподільних відносин, фінансові моделі, фінансова політика та фінансовий механізм. Охарактеризована за внутрішнім змістом і організаційною структурою фінансова система та її складові - сфери і ланки фінансових відносин, фінансові органи та інституції. Наведені схеми організації фінансової діяльності на кожному рівні економічної системи та грошові потоки суб’єктів фінансових відносин. Для студентів економічних спеціальностей вищих закладів освіти.