Калхас (Calchas, грецький віщун, 12 століття до н.е.) Калхас – мудрий жрець і віщун у Греції у війську Агамемнона, що у свій час пророчив будівництво сумно відомого Троянського коня. Один раз він доглядав за своєю виноградною лозою, коли інший провісник проходячи мимо сказав Калхасу, що він (Калхас), так і ніколи не спробує вина зробленого із цієї виноградної лози. Після того, як виноград дозрів й вино було зроблено, Калхас запросив провісника спробувати вино. Калхас тримав у руці вино, коли віщун повторив своє пророцтво. Ці слова викликали такий припадок сміху в Калхаса, що він подавився й помер.
Зеуксіс (Zeuxіs, грецький художник, 5 століття до н.е.) Згідно легенди, Zeuxіs так сильно глузував з картини баби, яку він тільки що намалював, що він зрештою подавився й помер.
Філемон (Phіlemon, грецький поет, 236-263) Цей автор комедії помер глузуючи зі свого ж жарту.
Хрисіппус (Chrysіppus, грецький філософ, 3 століття до н.е.) Грецький філософ Хрисіппус (Chrysіppus) помер від сміху, спостерігаючи як його п’яний осел намагається їсти інжир.
Піетро Аретіно (Pіetro Aretіno, італійський письменник 1492-1556) Аретіно глузував з паскудної історії, розказаної йому його сестрою, коли зненацька він упав зі стільця й помер від серцевого приступу.
Місс Фіцерберт (Mrs Fіtzherbert, англійська вдова 1782) У середу ввечері у квітні 1782, пані Фіцерберт із Нортхемптоншира пішла в театр із друзями на прем’єру опери “Жебрак”. Те, як появився на сцені популярний актор м. Банністер, викликало гучний сміх в аудиторії. На жаль, пані Фіцерберт не змогла зупинити свій сміх і тому вона була змушена залишити театр перед кінцем другого акту. На наступному тижні в газеті Gentleman’s Magazіne повідомлялось: “Будучи не в змозі забути фігуру актора, жінка заливалася істеричним сміхом, що тривав без перерви, поки пані Фіцерберт не вмерла в п’ятницю вранці”.
Томас Уркухарт (Thomas Urquhart, шотландський письменник і перекладач 1611-1660) Ексцентричний сер Томас Уркухарт, як кажуть, помер від сміху довідавшись що Чарльз ІІ повернувся до правління.
Оле Бентзен (Ole Bentzen, датський лікар 1989) Лікар, який працював у слаборозвинених країнах, Бентзен (Bentzen), пішов у кіно на фільм “Рибка по імені Wanda”. Одна зі сцен розсмішила Бентзена так сильно, що його серце не витримало й бідолаха помер.