Державний фінансовий контроль: Навч.-метод. посіб./Н.С.Вітвицька,І.Ю.Чумакова,М. М.
Державний фінансовий контроль: Навч.-метод. посіб. для Д 36 самост. вивч. дисципліни / Н. С. Вітвицька, І. Ю. Чумакова, М. М. Коцупатрий, М. Т. Фенченко. — К.: КНЕУ, 2003. — 408 с. ISBN 966–574–515–8
Посібник підготовлено відповідно до програми дисципліни «Держав¬ний фінансовий контроль», яку включено до навчального плану під- готовки фахівців зі спеціальності «Облік і аудит». Посібник складаєть- ся зі вступу, навчальної програми дисципліни, методичних порад до вивчення кожної теми курсу, навчальних матеріалів, необхідних для самостійного вивчення дисципліни, списку рекомендованої літератури.
Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств:Підручник.Білик М.Д.
Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств: Підручник. — К.: КНЕУ, 2003. — 628 с. ISBN 966–574–496–8
Підручник розкриває організацію і методику аудиту та його особливості на сільськогосподарських підприємствах. В підручнику вперше основну увагу приділено методиці проведення аудиту, що відрізняє його від інших посібників з аудиту. Дана методика може бути використана в будь-якій галузі економіки, крім виробництва, де особливу увагу приділено аудиту витрат і виходу продукції. Для студентів, аспірантів і викладачів вищих навчальних закладів відповідної спеціальності, а також аудиторів, керівників аудиторських фірм, бухгалтерів-практиків, економістів і тих, хто самостійно вивчає організацію і методику аудиту на сільськогосподарському підприємстві.
Аудит: Навч. посіб. - К.: Знання-Прес, 2002. У навчальному посібнику вперше розкривається система організації і проведення аудиту в умовах застосування в Україні нового Плану рахунків, національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку і фінансової звітності, національних нормативів аудиту. Розглядаються види, об'єкти, методи і організація аудиту, етапи і процедури аудиту. Значна увага приділяється аудиторському звіту (висновку), аудиту активів і пасивів, оцінюванню фінансової звітності, показуються особливості аудиту в комп'ютерному середовищі. Розраховано на студентів вищих навчальних закладів економічних спеціальностей, аспірантів, слухачів інститутів післядипломної освіти, курсів підвищення кваліфікації, практичних працівників податкового, аудиторського, ревізійного і фінансового профілів.
Аудит у зарубіжних країнах: Навч.посібник,Петрик О.А.,Фенченко М.Т.
Аудит у зарубіжних країнах: Навч.-метод. посібник для самост. вивч. дисц. / За заг. ред. О. А. Петрик. — К.: КНЕУ, 2002. — 168 с. ISBN 966-574-370-8 У навчально-методичному посібнику, підготовленому вперше відповідно до навчальної програми курсу «Аудит у зарубіжних країнах», висвітлюються поняття аудиту, аудиторської діяльності, їх сфера дії в зарубіжних країнах, організація і функціонування аудиторських фірм, критерії оцінки аудитором фінансової звітності, аудиторський ризик, етапи аудиту, аудиторські докази та їх види, документування роботи аудитора, складання аудиторського висновку, аудит окремих специфічних циклів та розрахунків. Теоретичний матеріал доповнено рисунками, таб¬лицями, прикладами. Після кожної теми даються рекомендована література, а також завдання для практичних занять та навчальний матеріал до них. Для студентів економічних вузів, викладачів, аспірантів, практикуючих аудиторів, ревізорів, керівників підприємств, а також усіх тих, хто цікавиться сучасними проблемами аудиту.
Пропонується повний курс історії світової економічної думки; висвітлюються основні течії та напрямки сукупності світових економічних концепцій у різні періоди розвитку людства. Для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів.
Економічна історія України і, світу: Підручник/ За ред. Б. Д. Лановика. — К.: Вікар, 1999. — 737 с. — (Вища освіта XXI століття). I8ВN 966-7131.20-3 На основі новітніх досягнень історичної науки висвітлено істо¬рію господарства України та провідних держав світу. Дослідження економічної історії України у зіставленні з історією розвитку гос¬подарства провідних країн світу дає змогу узагальнити досвід господарського розвитку наших предків, зрозуміти сучасний стан еконрміки,' визначити її ціннісні орієнтири, варіантні та альтерна¬тивні шляхи розвитку на майбутнє. Для студентів вищих навчальних закладів. Може бути корисний викладачам і всім, хто цікавиться історією та економікою України.
У посібнику розглянуто історію виникнення та формування бюджетних ПІДНОСНІЇ у різних політико-адчіністративпих утвореннях, розкрито теоретичну природу, сутність та роль бюджетних відносин у функціонуванні економіки, досліджено станоилептія і роівитш" бюджетної' системи держави, ії складові елементи, принципи побудови. Розкрито зміст державного та місцевих бюджетів, проаналізовано динаміку доходів та видатків державного бюджету України за роки незалежності. Зпачну увагу надано бюджетному процесу, плануванню й прогнозуванню бюджету, організації і контролю за його виконанням. Кожен розділ посібника супро воджу гп.ся блоком запитані, та завдань для самоконтролю, отриманих у процесі вивчення дисципліни знань. Посібник розрахований на студентів економічний спеціальностей усіх форм навчання, а також усіх бажаючих освоїти та вдосконалити знання з питань бюджеnних відносин.