Монографія присвячена теорії економічного ризику. Подані основні засади якісного та кількісного аналізу економічного ризику, дається система показників його кількісної оцінки. Наведені загальні підходи та подана узагальнена блок-схема управління ризиком. В монографії розглядається ряд нових підходів до показників кількісної оцінки та моделювання ризику, його врахування у прийнятті рішень, зокрема, при нестачі кількісної (цифрової) інформації. Для наукових працівників, аспірантів, студентів, викладачів економічних спеціальностей вузів, фахівців з економіки, системних аналітиків.
Збірку призначено для студентів усіх форм навчання немовних вузів. Складено згідно з вимогами навчальної програми з іноземної мови на основі оригінальної літератури; містить 20 текстів, тематичний словник-мінімум, запитання.
Ділова англійська мова для економістів: Навч. посібник: У 4-х ч. — Ч. 1. Питання маркетингу. — К.: КНЕУ, 2002. — 270 с. ISBN 966–574–351–1 Мета посібника — навчити студентів перекладати і реферувати спеціальну літературу з маркетингу, допомогти їм засвоїти фахову лексику, необхідну для усного та письмового спілкування. Посібник складено згідно з вимогами навчальної програми з ділової іноземної мови. Він містить інфор¬мацію про маркетинг як вид людської діяльності, спрямований на задоволен¬ня потреб споживача, про основні концепції маркетингу, маркетинговий комплекс, маркетинговий менеджмент тощо. Система вправ забезпечує ефеꬬтивне засво¬єння студентами необхідних знань. Творчі завдання — кейси, ділові іг¬ри, проблемні питання — зміцнюють активну позицію студентів у вив¬ченні ділової англійської мови. Для студентів економічних спеціальностей, аспірантів, перекладачів і працівників міжнародних фірм.
Сучасна ділова англійська мова: Навч. посібник. — К.: КНЕУ, 2000. — 164 с. ІSBN 966–574–164–0 Мета посібника — розвиток мовних навичок практичного застосування сучасної ділової мови. Посібник складено згідно з вимогами навчальної програми з іноземної мови для немовних навчальних закладів. Кожний із розділів посібника відбиває окремий аспект ділової англійської, надає тлумачення економічних термінів, лексичні вправи, англо-український словничок, зразки практичного використання лексичного мате¬ріалу в ситуаціях реального мовлення письмового та усного. Посібник призначається для студентів економічних та інших спеціальностей усіх форм навчання, а також для осіб, що вивчають англійську мову самостійно.
Бухгалтерський облік і прийняття рішень в банках: Навч.-метод. посібник для самост. вивч. дисц. — К.: КНЕУ, 2000. — 404 с. ІSBN 966–574–128–4
У навчально-методичному посібнику наведено програму дисципліни «Бухгалтер¬ський облік і прийняття рішень в банках», стисло схарактеризовано кожну її тему, подано розгорнутий тематичний план викладу матеріалу з розподілом його в часі та за видами занять (лекційні, практичні, самостійні, індивідуальні). До кожної теми вміщено головні теоретичні відомості з тлумаченнями ключових понять, запропоновано комплекс різноманітних дидактичних матеріалів: теми для рефератів і дискусій, добірки вправ для самоконтролю, список рекомендованої літератури. Призначений для студентів, які самостійно вивчають дисципліну «Бухгалтерський облік і прийняття рішень в банках».
Бухгалтерський облік у бюджетних установах: Підручник / За заг. ред. проф. Р. Т. Джоги. — К.: КНЕУ, 2003. — 483 с. ISBN 966–574–511–5 Підручник створено відповідно до програми навчальної дисципліни «Облік у бюджетних установах», включеної до навчального плану підготовки бакалаврів з обліку та аудиту. У ньому згідно з обсягом необхідних студентам знань у сфері бухгалтерського обліку бюджетних установ різного профілю докладно розглянуто методику відображення господарських операцій з надходження і витрачання бюджетних коштів, використання облікової інформації в управлінні бюджетним процесом. Для студентів, аспірантів, практичних працівників фінансових органів і бюджетних установ.
Бухгалтерський облік у банках: методологія і практика: Моно¬графія. — К.: КНЕУ, 2002. — 286 с. ISBN 966—574—336—8
У монографії характеризуються складові загального облікового ме¬ханізму банку як сукупності оперативного, статистичного та бухгал¬терського обліку. Розкривається сутнісний зміст методологічного ін¬струментарію системи «Бухгалтерський облік». Розглянуто методичні прийоми застосування в підсистемі фінансового обліку правил нараху¬вання доходів (витрат), переоцінювання активів, формування резервів під можливі збитки за активними операціями. Викладено концептуаль- ні (базові) основи організації управлінського обліку із зосередженням особливої уваги на контролюванні процесу ведення ефективного бан¬ківського бізнесу, орієнтованого на прибуток. Для банківських працівників і бізнесменів-практиків.
Бухгалтерський облік у комерційних банках України: Навч. посібник. — К.: КНЕУ, 1999. — 432 с. ISBN 966–574–092–X У навчальному посібнику викладено теоретичні та практичні основи фінансового обліку в комерційних банках і наведено докладну методику обліку господарських операцій: депозитних, кредитних, із цінними паперами, обмінних в іноземній валюті, з основними засобами та нематеріальними активами, лізингових. Теоретичний матеріал ілюструється численними практичними прикладами й таблицями, що сприятиме поглибленому його засвоєнню. Ураховано всі зміни, що сталися в обліковій політиці комерційних банків з 1 січня 1999 року, зокрема щодо господарських операцій і діючого плану рахунків. Призначається для студентів, які вивчають дисципліну «Бухгалтерський облік у банках». Буде корисний найширшому колу читачів, котрі цікавляться проблемами становлення й розвитку банківської системи в Україні та банківським обліком як важливим рушієм управління зазначеною системою та неодмінною умовою ефективного її функціонування в конкурентному середовищі. ББК 65.052