Один з інженерів, працюючих над створенням радарів в роки II Світової війни, одного разу пройшов повз працюючого радара, сунув руку в кишеню - і зробив винахід, що приніс йому мільйони: шоколадка розплавилася під дією випромінювання, і він винайшов мікрохвильову піч.
Людський мозок - найскладніша і непізнана система пізнання світу. Дослідженнями в цій області займаються вчені біологи, нейрофізіологи, психологи. Іноді ми дізнаємося від них вельми цікаві факти
Інший інцидент пов’язаний зі скаргою групи уфологів, які зібралися на конференцію в одному з готелів. Делегати висловили своє занепокоєння щодо можливості проникнення до конференц-зали інопланетян.
В оці людини є два види світлочутливих клітин: палички і колби. Палички розрізняють темне і світле. Завдяки ним ми хоч щось бачимо по ночах. Колби сприймають колір. У кішки - ті ж два види кліток. Ось тільки, якщо у людини на одну колбу доводяться чотири палички, то у смугастих-вухастих - двадцять п'ять! Ось чому кішки набагато гірше за нас бачать кольори. Так, червоний колір зовсім недоступний їм. Світ кішки виглядає бляклим і блідим. Наукова мудрість свідчить: "Вдень все довкола кішки сіро". Лише окремі кольори - наприклад, блакитний - скрашують її кругозір.
Шкіра пупка дуже незвична. Вона має власні кровоносні судини, які тягнуться з глибини черевної порожнини, - на згадку про могутній трафік, що йде через це місце у зародка.